نام زیرپورتال : کرمان
اقدام خیرخواهانه کارکنان اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمان در حمایت از زندانیان غیر عمد

1397/3/30 چهارشنبه

اداره کل امور اقتصادی ودارایی استان کرمان

اقدام خیرخواهانه کارکنان اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمان در حمایت از زندانیان غیر عمد

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمان کارکنان آن اداره کل ضمن اختصاص دادن یک روز از حقوق خود به حساب ستاد دیه استان زندانیان غیرعمد را موردحمایت قرار دادند به همین منظور حمیدشیخ اسدی مدیرکل اموراقتصادی و دارایی استان کرمان در دیدار با مدیران و کارکنان اداره کل به انجام امور خیر و کمک به نیازمندان واقعی درجامعه تاکیدکرد و اظهار داشت : دردین مبین اسلام به انجام امورخیر تاکیدفراوان شده است و ما موظفیم درکنار دولت به همنوعان نیازمند خود کمک و یاری رسانیم. خوشبختانه مردم مسلمان ایران در انجام این امور همیشه پیش قدم هستند. شیخ اسدی همچنین حمایت اززندانیان غیرعمد را یک ضرورت دانست و گفت بسیاری از این زندانیان بخاطر مبلغ ناچیزی به زندان افتاده اند و از خانه و خانواده دور گشته اند. وی همچنین اظهار امیدواری کرد در آینده شاهد بازگشت همه زندانیان غیرعمد به آغوش خانواده خود باشیم. مدیرکل اموراقتصادی و دارایی همچنین از اقدام کارکنان اداره کل در حمایت از زندانیان غیرعمد تقدیر و تشکر بعمل آورد.

آغاز به کار مرکز عالی دادخواهی مالیاتی ماده 251 قانون مالیاتهای مستقیم

1397/2/18 سه‌شنبه

اداره کل امور اقتصادی ودارایی استان کرمان

آغاز به کار مرکز عالی دادخواهی مالیاتی ماده 251 قانون مالیاتهای مستقیم

مرکز عالی دادخواهی مالیاتی ماده 251 قانون مالیاتهای مستقیم در کرمان آغاز بکار کرد به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمان شیخ اسدی مدیر کل اموراقتصادی و دارایی استان کرمان با بیان اینکه موضوع مالیات دغدغه تولید کنندگان و اصناف استان است گفت: در راستای واگذاری اختیارات به استان ها نخستین واگذاری در کرمان در حوزه اختیارات وزارت اقتصاد در ماده 251 قانون مالیاتهای مستقیم انجام شد

افتتاحیه کارخانه فروکروم رفسنجان

1397/2/4 سه‌شنبه

اداره کل امور اقتصادی ودارایی

افتتاحیه کارخانه فروکروم رفسنجان

مسعود کرباسیان عصر امروز در آئین افتتاح کارخانه 60 هزار تنی فروکروم رفسنجان اظهار داشت: از حضور در کرمان و رفسنجان خوشحالم و اوقات خوبی در راستای پیگیری مسائل اقتصادی در این استان گذشت.وی با بیان اینکه از زمانی که مناطق ویژه اقتصادی زیرمجموعه وزارت اقتصاد قرار گرفته اتفاقات خوبی در حال انجام است گفت: شاهد سرمایه‌گذار خارجی در این مناطق هستیم.وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به اینکه مناطق ویژه اقتصادی در استان کرمان بسیار فعال و توانمند هستند افزود: طرح اجرایی فروکروم از خام‌فروشی جلوگیری کرده که بسیار ارزشمند است.وی با بیان اینکه استان کرمان خود را معطل بخشنامه و تخصیص اعتبار نکرده است بیان کرد: وظیفه ما است که به این استان کمک کنیم.کرباسیان با اشاره به اینکه حضور سرمایه‌گذاران خارجی در کشور باعث اشتغالزایی و رونق اقتصادی می‌شود گفت: کرمان این همت و غیرت را نشان داد که در کنار کویر همچون دوران دفاع مقدس موفق عمل کند.وی با بیان اینکه سرمایه‌گذار خارجی امروز به کشور ما اعتماد کرده و کشور ما امروز نیروی انسانی خوب و متخصصی دارد افزود: باید سفیران خوبی برای کشور باشیم و با توجه به همه هجمه‌های دشمن از بیرون،

سفروزیر به کرمان

1397/2/4 سه‌شنبه

اداره کل امور اقتصادی ودارایی

سفروزیر به کرمان

وزیر اقتصاد در نشست مشترک کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، ستاد اقتصاد مقاومتی و فعالان اقتصادی استان کرمان در هتل پارس کرمان با تبریک اعیاد شعبانیه اظهار داشت: این ماه، ماه بزرگی است و امیدوارم مردم از فیوضات آن بهره مند شوند .

فضای کسب وکاربه نظام اداری و بوروکراسی پیوند خورده است

1396/9/2 پنجشنبه

اداره کل امور اقتصادی ودارایی

فضای کسب وکاربه نظام اداری و بوروکراسی پیوند خورده است

معاون اموراقتصادی وزارت امور اقتصادی ودارایی با تاکید براینکه فضای کسب و کار درکشور به نظام اداری و بوروکراسی ایران پیوند خورده است ، گفت : بخشی از این موضوع به سازوکاراداری و بخشی به محیطی که از خارج کشور به ما تحمیل می شود وابسته است . به گزارش روابط عمومی اداره کل اموراقتصادی ودارایی استان کرمان ، میرشجاعیان حسینی در سفرخود به کرمان درجلسه نحوه اجرایی شدن دستور العمل استقرار وتوسعه مرکز ملی پایش محیط کسب و کار افزود : از ابتدای دولت یازدهم باتوجه به اینکه شعاراین دولت ، بهبود فضای کسب و کار بود طبق قوانین موجود ، هیاتی فرا قوه ایی برای مقررات زدایی وتسهیل صدور مجوزهای کسب و کار شکل گرفت . وی یادآور شد : در ادامه این کار سامانه « ایران مجوز» نیز راه اندازی شده و تاکنون بیش از دو هزار مجوز دراین سامانه ثبت گردیده است . معاون اموراقتصادی وزارت اقتصاد با تاکید براینکه در ادامه نیز بررسی مجوزها براساس استناد قانونی انجام شد عنوان کرد : اکثر مجوزها در کشورمقرره قانونی داشته و دارد مواردی نیز وجود داشته که مجوزها غیرقانونی صادرشده است .

بيشتر

پیوندها

نقشه استان

نقشه استان کرمان

اخبار

اطلاعیه ها

بيشتر
گزارش تصویری

گزارش تصویرینظر سنجی

نظر سنجی

شما چند بار در روز به اين پورتال مراجعه مي كنيد ؟
   
1مرتبه
2 مرتبه
بيش از2 مرتبه


آخرين ويرايش سایت

آخرين ويرايش سایت

چهارشنبه 28 شهريور 1397 09:54:36
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^