دوشنبه, 20 مرداد 1399
  • ساعت : ۹:۳:۱۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ 
  • کد خبر : ۱۸۵۰۶۸
برای حمایت از سرمایه گذاران صورت گرفت :
افزایش اختیارات پنجره واحد سرمایه گذاری استان كرمان
در جلسه امروز کارگروه موسوم به پنجره واحد سرمایه گذاری در استان کرمان ؛ مصوب شد مسیر صدور مجور طرحهای سرمایه گذاری بیش از دو میلیارد تومان صرفا از طریق این کارگروه پیگیری خواهد شد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما آقای فدایی استاندار کرمان در جلسه امروز کارگروه پنجره واحد سرمایه گذاری استان گفت: اگر دستگاه افزایش اختیارات پنجره واحد سرمایه گذاری استان کرمانهای اجرایی، استعلامات مربوط به طرحهای بالای دو میلیارد تومان را پذیرش کنند، مرتکب تخلف شده اند و تمامی مراحل پذیرش و صدور مجوز این طرح ها باید از طریق پنجره واحد سرمایه گذاری پیگیری شود. وی افزود دستگاههای مختلف ملزم هستند پاسخ استعلامات پنجره واحد سرمایه گذاری را طی دو هفته اعلام کنند.
استاندار کرمان همچنین گفت : برای ایجاد اشتغال نیاز به تسریع در سرمایه گذاری و جلب سرمایه گذار داخلی و خارجی است و برای تحقق این هدف باید مسیر بروکراسی و کاغذ بازی حذف و یا کوتاه شود و اقدامات مربوط به دولت از جمله صدور مجوزها و استعلام ها با سرعت بیشتری انجام شود و تحقق این امر، راهی جز پنجره واحد ندارد.
دراین جلسه، مدیرکل دفتر تسهیلات سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری کشور نیز گفت: درحال حاضر 88 طرح در حوزه افزایش اختیارات پنجره واحد سرمایه گذاری استان کرمانگردشگری استان کرمان در حال ساخت است که حجم سرمایه گذاری آنها هزار و 670 میلیارد تومان برآورد میشود . آقای اسدی افزود : متوسط پیشرفت فیزیکی این طرحها 44 درصد است و با افتتاح آنها برای دو هزار و 604 نفر شغل ایجاد خواهد شد .
این مسئول سازمان میراث فرهنگی همچنین گفت به مناسبت هفته دولت ، در سطح کشور 226 طرح در حوزه گردشگری افتتاح میشود که 31 طرح آن مربوط به احداث هتل و هتل آپارتمان است . وی مجموع سرمایه گذاری برای اجرای این طرح ها را 2 هزار و 218 میلیارد تومان ذکر کرد

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.4.0